Jesteśmy firmą deweloperską z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku nieruchomości i budownictwa mieszkaniowego. Funkcjonujemy od 2009 roku!

Firma która w tworzeniu wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych wykorzystuje materiały sprawdzonych, renomowanych firm i stosuje się do zasad ochrony środowiska naturalnego. Naszą misją jest wielokierunkowa działalność inwestycyjna polegająca na tworzeniu obiektów mieszkaniowych, usługowych czy biurowych. Tworzymy inwestycje, które w sposób wyraźny dotyczą potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Na bieżąco śledzimy rynek nowości technicznych i wdrażamy je w nasze realizacje, tak aby stawały się one najbardziej konkurencyjne na rynku. W swojej pracy staramy się łączyć wykorzystanie najnowszych technologii z funkcjonalnością i estetyką realizowanych inwestycji. Kierujemy się przede wszystkim pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem nabytym podczas realizacji dotychczasowych projektów.

Nasz partner sprzedaży nieruchomości TRADERO NIERUCHOMOŚCI

Naszym strategicznym Partnerem w zakresie sprzedaży oferowanych przez nas mieszkań i domów jest Biuro Sprzedaży Nieruchomości TRADERO NIERUCHOMOŚCI. To młody, dynamiczny zespół fachowców z bogatym doświadczeniem w branży. Potrafią nie tylko zaoferować Państwu określoną nieruchomość ale i odpowiednio doradzą w jej wyborze, załatwią wszelkie formalności związane nie tylko z samym jej zakupem, ale i z wszelkimi sprawami z przekazaniem mieszkania czy domu. Biuro to mieści się w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Św. Antoniego 19 (Hotel Mazowiecki). Wszelkie informacje, wraz z naszą ofertą, znajdą Państwo na ich stronie internetowej www.tradero-nieruchomosci.pl.